scorecardresearch

Dungeon Hunter 4, iOS-Android

410 izlenme
Kategori Oyunlar
Eklenme Tarihi 5 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Platform: iOS, iPhone, iPod touch, iPad, Android

Serinin önceki oyunlarına kıyasla üstün grafik kalitesi, bilgisayar oyun kalitesindeki akıcı kontrol yeteneği, çoklu oyuncu modu ve sosyal bağlantı özelikleriyle öne çıkıyor.

Kısaca oyun hikayesini özetlemek gerekirse: Çok uzun süre önce varlıklarının sona erdiği düşünülen bir ırk olan İblisler geri dönmüştür. Kabus gibi görünen uykundan uyandığında krallığın Valenthia'nın yerle bir edildiğini görürsün. Savaşta yara almamışsındır ve inanılmaz yeni güç ve beceriler gizemli bir şekilde sana hediye edilmiştir. Halkının tek umudu sen olabilirsin...

Macera askiyon tarzındaki beğenilen RPG (RYO) efsanesinin en kapsamlı, başarılı ve bağımlılık yaratıcı bölümünde tehlikeye atılma sırası sizde!

Bu seride diğerlerinde de olduğu gibi zindanlarda gezinmenin heyecanını yeniden keşfedeceksiniz. Destasnsı bir senaryo ile yüzlerce düşmanı ve lideri yok etmek için mücadele vereceksiniz.

Oyunda 4 farklı sınıf karakter mevcuttur; bunlardan birisini seçip kişiselleştirerek savaş becerilerinizi yükseltebilirsiniz.

Oldukça yoğun dövüşler için çoklu oyun modunda diğer oyuncularla aynı anda savaşa katılarak PVP becerilerinizi sergileyebilirsiniz.

Oyunu indirmek için linklerimiz:
iOS: bit.ly/17tfn7S
Android: bit.ly/11dQlVI
Etiketler